Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY ROK SZKOLNY Z UROCZYSTĄ INAUGURACJĄ [VIDEO]

Powiatowa uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego odbyła się tym razem w podwojach PMDKiS. Wszyscy mają oczywiście nadzieję, że będzie to zupełnie normalny rok szkolny, bez covidowych obostrzeń i przede wszystkim zdalnego nauczania. Czy tak się stanie pokażą najbliższe tygodnie, wszak przed nami czwarta fala pandemii.

W trakcie inauguracji uroczyste ślubowanie złożyli nowi, mianowani nauczyciele. Uroczyste podziękowania popłynęły w stronę Marii Mikody, która przez ostatni rok w charakterze p. o. kierowała ZS nr 3. Jednocześnie przedstawiono nowego dyrektora placówki.

Został nim Mariusz Wróbel. Bedzie kierował szkoła do czerwca przyszłego roku. Wicedyrektorem ZS nr 3 została Monika Włodarczyk, Z kolei Marzena Kaczmarek została powołana na stanowisko kierownika internatu w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Gromadzicach.

Funkcję dyrektora swoich placówek prze kolejne lata sprawować dalej będą Elżbieta Urbańska- Golec- dyrektor ZS nr 1 oraz Jerzy Nowakowski dyrektor PMDKiS. W trakcie inauguracji nowego roku szkolnego nie zabrakło też przemówień zaproszonych gości.

Podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego wybrzmiał też pierwszy dzwonek. Z kolei w części artystycznej wystąpiła młodzież uczęszczająca na zajęcia do Domku Harcerza.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl