Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SIÓDMA EDYCJA POPULARNEGO BIEGU [VIDEO]

Ponad dwustu uczestników i uczestniczek zgromadził Bieg Pokoju i Pojednania. Siódma edycja imprezy, która z wiadomych powodów, odbyła się po dwuletniej przerwie, zorganizowana została w niecodziennej scenerii i nietypowym dystansie. Niecodziennej, bo bieg rozegrano wieczorem, żeby nie powiedzieć – nocą.

Honorowy starter Burmistrz Paweł Okrasa wystrzelił bowiem z pistoletu dokładnie o godzinie 20.30, a ostatni zawodnicy dobiegali do mety nawet godzinę później. Z kolei dystans był dwa razy krótszy niż w sześciu poprzednich edycjach, bo wynosił pięć kilometrów po dwóch pętlach wyznaczonych w ścisłym centrum miasta.

W kategorii open zwyciężył Arkadiusz Maruszewski, który cała trasę pokonał w czasie 16 minut. Zawodnik z Burzenina wyprzedził byłego biegacza ekipy Wieluń Biega, a obecnie reprezentującego Klub Biegacza Warta Krzeczów - Damiana Skupińskiego oraz Ukraińca Jurija Blahodira z KS FABRYKA BIEGANIA OSTROW Wielkopolski.

Tuż za podium uplasowali się natomiast reprezentanci gospodarzy: Artur Jasiński i Damian Szczesny. Na siódmą edycję Biegu przyjechali uczestnicy nie tylko z okolic Wielunia i Ukrainy. Byli też mieszkańcy odległych rejonów kraju.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl