Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DYPLOMY I NAGRODY NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI [VIDEO]

W ostatnim tygodniu wakacji dzieci z placówek kulturalnych WSM wzięły też udział w warsztatach edukacyjnych dotyczących emocji, które poprowadziła Małgorzata Dudzińska, Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny. Świadomość i umiejętność rozpoznawania emocji jest niezwykle ważna w życiu dzieci.

Znając swoje emocje, lepiej poznajemy samych siebie i możemy nad nimi panować. Podczas warsztatów dzieci otrzymały przygotowane wcześniej materiały z ćwiczeniami, wzięły też udział w licznych zabawach, mających na celu przybliżenie świata emocji.

Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, było wiele okazji do wspólnych i spontanicznych interakcji. Kolejną atrakcją dla dzieci była wizyta animatorek z Częstochowy.

Było mnóstwo atrakcji, dzieci bawiły się w gry i zabawy zespołowe, tańczyły układy choreograficzne, rywalizowały w konkursach sprawnościowych, formowały balony, przerzucały piłeczki itp.

Animatorki zadbały o duże zaangażowanie dzieci w powierzone im zadania. Jak się okazało ludzie pełni pasji łapią dobry kontakt z dziećmi w każdym wieku. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też wizyta roztańczonego Minionka.

W Spółdzielczym Domu Kultury odbyło się też podsumowanie i uroczyste zakończenie Wakacji 2021 r. W związku z epidemią koronawirusa i zachowaniem reżimu sanitarnego, spotkanie zostało podzielone na dwa dni.

W uroczystości wzięli udział wiceburmistrz Joanna Skotnicka-Fiuk, członkowie Komisji Społeczno - Kulturalnej przy Rady Nadzorczej Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Janina Strycharek, Urszula Bryś, Jerzy Nowakowski, Kazimierz Leś oraz Ewa Łuczak - kierownik SDK WSM wraz ze swoimi instruktorami.

W sumie w czterech turnusach wakacyjnych wzięło udział prawie 80 dzieci. W Klubie os. Kopernika z wakacji skorzystało kolejnych dwadzieścioro pięcioro podopiecznych. Brali oni udział w licznych wyjazdach: m.in. do figloraju, gospodarstw agroturystycznych, Sieradzkiego Parku Etnograficznego.

Wraz z policjantami omawiano również tematykę bezpieczeństwa na wakacjach i profilaktykę uzależnień. Ponadto poruszano kwestie związane z bezpieczeństwem epidemiologicznym i sanitarnym.

Co więcej, dzieci chodziły też na wakacyjne seanse do kina, brały warsztatach ceramicznych, edukacyjnych oraz tych zaproponowanych przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej, Wieluński Dom Kultury i Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną.

Nie brakowało również aktywności fizycznej na boisku i placu zabaw. Miłą wakacyjną atrakcją była też wizyta animatorek z Częstochowy. Gdy pogoda nie dopisywała, dzieciaki wykonywały liczne prace plastyczne.

Tworzyły też układanki pyssla czy brały udział w licznych grach, zabawach i konkursach organizowanych przez spółdzielcze placówki kulturalne. Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i nagrody niespodzianki.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl