Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZABAWY I ZABAWKI NA WARSZTATACH W MUZEUM [VIDEO]

Ostatni w tym roku wakacyjny czwartek w Muzeum Ziemi Wieluńskiej był przede wszystkim okazją do świetnej zabawy i nauki dla dzieci z placówek WSM. Podczas spotkania klubowicze dowiedzieli się jak dawniej wyglądały dziecięce zabawy i zabawki.

W ramach praktycznego zastosowania zdobytych wiadomości, uczestnicy wykonali na warsztatach piłeczki odpustowe do odbijania ręką. Okazało się, że zrobienie prostej zabawki na gumce nie jest takie łatwe.

Już od połowy września MZW rusza z ciekawą propozycją przede wszystkim dla szkół i przedszkoli. Tematem przewodnim kolejnych warsztatów i wystawy będą pszczoły i miód.

Z pewnością uczestników warsztatów szczególnie ucieszy degustacja miodów. Na wrześniowe zajęcia można się zapisywać w wieluńskim muzeum.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl