Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

GMINA WIELUŃ Z NOWYM SKARBNIKIEM W URZĘDZIE [VIDEO]

Zmiana na stanowisku Skarbnika Gminy Wieluń nastąpiła na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Funkcję tę od samego początku lokalnego samorządu piastowała Danuta Kondracka, która dokładnie po 41 latach pracy w Urzędzie odchodzi na emeryturę. Jej pożegnanie na sesji miało więc, co zresztą nie dziwi bardzo uroczysty charakter.

Oprócz obecnego burmistrza na sesję przybyli też jego poprzednicy Zygmunt Adamski, Mieczysław Majcher oraz byli przewodniczący Rady Miejskiej na czele z prof. Tadeuszem Olejnikiem.

W dalszej części obrad radni przystąpili do wyboru nowego Skarbnika. Jak się okazało została nim Anna Freus. Z pewnością niektórzy byli tym zaskoczeni, bowiem zarząd powiatu widział ją w charakterze dyrektora szpitala.

Konkurs na to stanowisko trwa, lecz Anna Freus już w nim nie wystartowała. Wieluńskiej lecznicy dyrektorowała w charakterze p. o. prawie rok, zaraz po odejściu Janusza Atłachowicza. Wcześniej była główną księgową szpitala.

Na finansach zna się zatem doskonale, i to jest gwarancja, że profesjonalnie zajmie się finansami Gminy Wieluń. Radni oprócz wyboru nowego skarbnika zajęli się też oczywiście innymi zagadnieniami.

Powiemy o nich już w obszernej relacji z sesji, którą pokażemy w drugiej odsłonie Tematu Tygodnia. Sesję po raz pierwszy w charakterze przewodniczącego Rady poprowadził Piotr Radowski.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl