Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA LUDOWĄ NUTĘ W OSJAKOWIE [VIDEO]

20 zespołów uczestniczyło w Powiatowym Przeglądzie Folkloru Ziemi Wieluńskiej. Impreza nosząca imię Marka Dery odbyła się w altanie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie, a jej organizatorem było Starostwo Powiatowe oraz miejscowa gmina.

Jako że w ubiegłym roku organizację imprezy uniemożliwiła pandemia, wszyscy byli bardzo spragnieni towarzystwa i zabawy. Nic dziwnego, że już podczas występu pierwszej kapeli uczestnicy przeglądu ruszyli do tańca.

Po raz pierwszy na scenie zaprezentował się zespół Załęczanie powstały w 2019 roku. Gminę Wieluń reprezentował zespół z Kurowa z „Dusy Śpiywane” oraz „Czeremcha” z Rudy. Dla Zespołu Pieśni Ludowej z Osjakowa przegląd był kontynuacją świętowania 45-lecia istnienia.

Choć przegląd w założeniu nie miał nic wspólnego z rywalizacją, przyznano jednak nagrody finansowe dla 3 wyróżniających się zespołów.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl