Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROSZĄ O DALSZE WSPARCIE DLA PRZEMKA [VIDEO]

TVK WSM kolejny raz odwiedziła Przemka Wróbla, który ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu uległ kilka lat temu. Dużo się zmieniło. Rodzice wraz z synem pokonali na szczęście bariery architektoniczne. Teraz mieszkają na parterze z wygodnym zewnętrznym podjazdem dla wózka, którym na codzień porusza się Przemek.

To wszystko dzięki bezinteresownej pomocy wielu ludzi, ale też spółdzielni  mieszkaniowej. U Przemka widać wyraźną poprawę. Choć niektórzy lekarze nie dawali nadziei, dzięki intensywnej i zarazem kosztownej rehabilitacji są duże efekty i plany, że kiedyś ponownie stanie na własnych nogach.

To nie jest na szczęście wykluczone. Przemek wraca zatem powoli do normalności. Rdzeń kręgowy jest uszkodzony, ale nie przerwany. To bardzo dobra wiadomość. Potrzebna jest jednak dalsza intensywna rehabilitacja, która jak wiadomo kosztuje.

Rodzice i sam Przemek proszą zatem o pomoc, m.in. za pośrednictwem największego portalu charytatywnego siepomaga.pl. Przemek ma tam swoją stronę, jak do tej pory wsparły go 132 osoby. Prosimy oczywiście o więcej.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl