Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BYŁ ŚCIŚLE ZWIĄZANY Z ZIEMIĄ WIELUŃSKĄ [VIDEO]

Popularny aktor Leszek Benke zmarł w leśniczówce w Woli Rudlickiej pod Wieluniem 22 lipca w wieku 69 lat. Twórca legendarnych i kultowych zarazem Spotkań z Balladą bardzo ściśle związany był z naszym regionem. Tu mieszkał i tutaj w ostatnich latach udzielał się w kilku artystycznych projektach.

Pod koniec 2015 roku w Wieluńskim Domu Kultury zagrał w „Konopielce” sztuce według książki Edwarda Redlińskiego. To teatr jednego aktora, ale jakże znakomicie zagrany. Dwa lata później, w 2017 roku wziął też udział w drugiej edycji ogólnopolskiego turnieju satyrycznego „ o Gąskę Ziemi Wieluńskiej”.

Oczywiście nie w konkursie, ale w charakterze gwiazdy wieczoru i przewodniczącego jury konkursu. Wystąpił wtedy ze specjalnym programem artystycznym. Z kolei w minionym roku Leszek Benke wziął też udział w kampanii zachęcającej do kupowania lokalnych produktów.

Choć na stałe mieszkał w Krakowie, to właśnie na Ziemi Wieluńskiej spędzał każdą wolną chwilę. Chętnie angażował się w projekty kulturalne i występował zarówno w Wieluniu, jak i zaprzyjaźnionych ośrodkach kultury. W tym roku miał wystąpić na Dożynkach w Wieluniu.

W ten weekend w programie lokalnym TVK przypomnimy fragmenty jego programu artystycznego z 2017 roku z drugiej edycji ogólnopolskiego turnieju satyrycznego „ o Gąskę Ziemi Wieluńskiej”. Pokażemy też słynną „Konopielkę” w której tak znakomicie zagrał.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl