Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WAKACJE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE I JEJ FILIACH [VIDEO]

Miejska biblioteka na czas wakacji przygotowała dla swoich najmłodszych czytelników wiele atrakcji. Jedną z nich było też niedawno wystawione w podwojach książnicy przedstawienie kukiełkowe pt. „W świecie książki”. Scenariusz powstał na podstawie publikacji „Teatr Smyk dla smyka” Teresy Fiutowskiej.

W całości przygotowali i zaprezentowali je pracownicy miejskiej biblioteki. Głównym założeniem kukiełkowej prezentacji była promocja literatury dziecięcej, rozbudzanie kultury czytelniczej wśród najmłodszych. W przedstawieniu wystąpiły najpopularniejsze postacie bajek dziecięcych.

Obejrzalo go w sumie ponad 50 dzieciaczków. Miłym urozmaiceniem były też zagadki i drobne upominki. Nagrodą dla występujących za włożony trud w przygotowanie imprezy były oklaski oraz roześmiane twarze dzieci.

Warto zwrócić również uwagę na to co dzieje się w filiach miejskiej biblioteki. Z uslug wszystkich placówek po pandemicznej przerwie korzysta na szczęście coraz więcej czytelników. Wspomniane przedstawienie o którym była mowa w naszym materiale cały czas można oglądać na Facebooku, Instagramie i YouTube Biblioteki.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl