Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZWIEDZAJĄ CIEKAWE MIEJSCA PODCZAS WAKACJI [VIDEO]

Podczas kolejnego tygodnia wakacji w placówkach spółdzielczych WSM dzieci wzięły udział w konkursach plastycznych pod hasłem: Promocja zdrowego stylu życia, Uprzejmość i serdeczność, Dobre maniery, Rozmowa - umiejętność prowadzenia dialogu i asertywność. Dzieciaki wykazały się dużym zaangażowaniem,  zrozumieniem tematów i pomysłowością.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane na dużej sali zabaw.  Dzieci uwielbiają ponadto uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu piosenek, szczególnie ulubionych hitów muzycznych. Grają też w różnorakie gry planszowe i edukacyjne. Ogromnym powodzeniem cieszy się ponadto układanie wzorów z koralików pyssla.

Zdarzają się również pyszne niespodzianki, bo dzieci lubią jeść wspólnie pizzę i lody.
Na czas wakacji MZW przygotowało ofertę cyklu spotkań pod nazwą „Muzealne czwartki”.

Z tej propozycji z przyjemnością skorzystały dzieci z placówek WSM, czyli SDK i Klubu Osiedla Kopernika, które wzięły udział w ciekawych zajęciach pt. „My się kata nie boimy” zorganizowanych w baszcie Męczarnia.

Podczas zwiedzania baszty dzieci musiały odnaleźć ukryte litery, które po złożeniu utworzyły słowa tematyczne związane z miejscem wizyty. Przemierzając kolejne piętra tajemniczej budowli dzieci poznały jej historię oraz obejrzały narzędzia tortur, jakimi posługiwał się kat.

Na koniec wycieczki dzieci podziwiając repliki zbroi rycerskich z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o bitwie pod Grunwaldem i rycerzach z Wielunia, którzy brali w niej udział. Na widokowym tarasie nie brakowało chętnych do zrobienia sobie zdjęcia z rycerskimi rekwizytami.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl