Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPISOBUS NA MIEJSKIM TARGOWISKU W WIELUNIU [VIDEO]

O Narodowym Spisie Powszechnym, który cały czas trwa pewnie nie wszyscy pamiętają. Ale trzeba sobie przypomnieć, bo to nasz obowiązek, który musimy spełnić do września. Dlatego wychodząc naprzeciw mieszkańcom niedawno zawitał do naszego miasta Spisobus.

Wzięcie udziału w Narodowym Spisie Powszechnym nie jest trudne, tym bardziej, że w takim mobilnym punkcie rachmistrzowie spisowi chętnie udzielają wskazówek i pomocy tym, którzy mają jakieś wątpliwości.

Wątpliwości zdarzają się. Niewykluczone, że przed zakończeniem Narodowego Spisu Powszechnego taki spisobus jeszcze raz zawita do Wielunia. Są oczywiście też inne możliwości spisania się. Mlodsi z pewnością zrobią to przez internet.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl