Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY SPRZĘT I APARATURA MEDYCZNA W SZPITALU [VIDEO]

Dodatkowe pieniądze z budżetu Ministerstwa Zdrowia - funduszu covidowego w wysokości prawie blisko 1,2 mln zł przeznaczone będą na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego. I o tym była mowa na specjalnej konferencji zorganizowanej w szpitalu z udziałem zarządu powiatu, dyrektora lecznicy oraz posła Pawła Rychlika.

Jaki konkretnie sprzęt zostanie kupiony za te dodatkowe pieniądze? Zobacz video. Warto zauważyć, że to już kolejne, dodatkowe pieniądze, które ostatnio dostał wieluński szpital. Lecznica o czym przypominamy, dostanie też nowoczesny tomograf komputerowy z rządowej puli.

Fizycznie nie ma go jeszcze w Wieluniu. Aby mógł zacząć pracować, trzeba najpierw przygotować specjalne pomieszczenie do jego instalacji. Tym samym w szpitalu będą dwa tomografy. Przy okazji tego spotkania mówiono również o szczepieniach przeciw COVID- 19.

Zainteresowanie nimi spadło w Wieluniu do tego stopnia, że znacznie ograniczono pracę punktu szczepień przy ZS nr 1. Teraz punkt jest czynny tylko przez dwie godziny w ciągu dnia. A zatem warto się szczepić. Ci którzy tego nie chcą, mogą w każdej chwili zmienić decyzję. Szczepionki czekają na chętnych.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl