Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LIPIEC POD ZNAKIEM PÓŁKOLONII W DOMKU HARCERZA

Pierwszy turnus półkolonii w PMDKiS rozpoczął się już pod koniec czerwca. Uczestniczyło w nim 30 osób. Były zajęcia taneczne, wokalne, ceramiczne, film w kinie i wycieczka do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. W kolejnych dniach uczestnicy letniego wypoczynku gościli w muzeum, zwiedzali centrum miasta i basztę „Męczarnia” oraz mieli zajęcia na krytej pływalni w Wieluniu.

Na początku lipca zorganizowany został wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego Wandy i Piotra Lewików w Strobinie, podczas którego zorganizowana została m.in. wycieczka wzdłuż rzeki Warty z dotarciem do kurhanów książęcych.

W ostatnim dniu wypoczynku kontynuowane były warsztaty ceramiczne, prowadzone były zajęcia wokalne, taneczne i sportowe. Ostatnią atrakcją półkolonii była wizyta strażaków, którzy zademonstrowali wyposażenie samochodu ratowniczego, sposób udzielania pierwszej pomocy.


Podczas drugiego turnusu półkolonii, w którym także uczestniczyło 30 osób odbywały się zajęcia taneczne, wokalne, ceramiczne. Tutaj także była wizyta w kinie, wycieczka do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego połączona ze zwiedzaniem muzeum Dywizjonu 303 w miejscowości Napoleon oraz spacer do źródełka “Objawienie”.

Uczestnicy półkolonii odwiedzili Muzeum Ziemi Wieluńskiej gdzie uczestniczyli w warsztatach, zwiedzali wystawy stałe oraz „Basztę Męczarnia”. Wykorzystując upalną pogodę zorganizowano też wyjście na basen. W ostatnim dniu kontynuowane były warsztaty ceramiczne, prowadzone były zajęcia wokalne, taneczne i sportowe.


Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl