Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE PIOSENKI MUZYCZNEJ I WYRÓŻNIENIE DLA CHÓRU [VIDEO]

Ze względu na pandemię i zdalną pracę w minionym roku szkolnym Chór PSM I st. w Wieluniu niestety nie mógł wystąpić na żywo przed publicznością. Nie oznacza to jednak, że nie pracował, wręcz przeciwnie, praca wyglądała zupełnie inaczej - głównie były to próby on-line, które zaowocowały m. in. nagraniem dwóch piosenek.

Pierwszą znają już Państwo z naszej anteny. Za chwilę przypomnimy jej fragment, a zaraz potem premierowo zaprezentujemy również tą drugą. Obydwie piosenki w całości pokażemy w szkolnym magazynie Szortpress. Warto będzie je obejrzeć i rzecz jasna więcej posłuchać samej muzyki.

Tymczasem Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zdobył dwa Srebrne Dyplomy w 56. Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach, w konkursie Musica Sacra oraz w konkursie głównym Festiwalu.

Festiwal Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach to prestiżowy i zarazem najstarszy konkurs chóralny w Polsce. Chór z Wielunia wystąpił na festiwalu w konkursie Musica Sacra jak i w konkursie głównym.

Udział w nim po tak trudnym, pandemicznym roku był dla młodych chórzystów dużym przeżyciem. W chórze śpiewały 42 osoby. Akompaniował Zbigniew Szpikowski.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl