Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OCENILI EKONOMICZNO-FINANSOWĄ SYTUACJĘ SZPITALA [VIDEO]

Dyskusja o finansach szpitala na absolutoryjnej sesji Rady Powiatu była w zasadzie podsumowaniem pracy lecznicy w covidowym 2020 roku. Punkt drive thru, specjalny covidowy oddział- na to poszły w minionym roku dodatkowe pieniądze. Jednak pomimo większych wydatków, które wygenerowała pandemia, szpital zakończył 2020 rok na plusie.

Oczywiście nie zabrakło dyskusji w sprawie. Pozytywnie pracę dyrektor szpitala ocenił Przewodniczący Rady Powiatu. Z kolei Waldemar Borczyk dopytywał się o nowy tomograf.

Ten oczywiście będzie, ale najpierw trzeba będzie przygotować miejsce do jego instalacji. W dalszej części dyskusji była też mowa o personelu medycznym. Tego na szczęście nie ubyło, choć sugerowano, że tak się stało.

Anna Freus wyjaśniła, że mniej medycznych etatów, konkretnie siedem, to efekt zmiany stosunku pracy lekarzy ze szpitalem. Po prostu zamiast etatu zawarto z lecznica umowy kontraktowe. Podsumowując: radni pozytywnie ocenili sytuację ekonomiczno- finansową SP ZOZ.

Uchwałę w sprawie podjęto 17 głosami za przy 1 wstrzymującym się. Taki sam wynik głosowania był przy podjęciu chwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego szpitala.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl