Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NIKT NIE MIAŁ PRAWA NARZEKAĆ NA POZIOM TURNIEJU [VIDEO]

Na początku wakacji halą WOSiR zawładnęły najlepsze w kraju piłkarki ręczne do lat piętnastu. W ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rywalizowało osiem kadr wojewódzkich. Niestety, bez reprezentacji Łódzkiego, która odpadła w lutowych półfinałach w Ciechanowie. Kibice z Wielunia nie zobaczyli w akcji reprezentantki Polki juniorek młodszych- Anny Zieleniewskiej z MKSu.

Choć bez gospodyń, to i tak na poziom turnieju nikt nie miał prawa narzekać.
W ostatnim dniu zawodów w obiekcie przy Częstochowskiej odbyły się mecze o poszczególne miejsca. Siódmą pozycję wywalczył Śląsk, który 22:17 pokonał Lubelskie.

Z kolei piąta lokata przypadła Mazowszu, które rozgromiło Warmińsko-Mazurskie 29:18. Najbardziej wyrównana okazała się konfrontacja decydująca o brązowych medalach. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 18:18, a w konkursie rzutów karnych lepsze od województwa małopolskiego okazały się przedstawicielki Kujawsko-Pomorskiego.

Szkoda, że podobnych emocji zabrakło w meczu dnia, którego stawką było nieoficjalne mistrzostwo Polski województw dziewcząt do lat piętnastu. Kadra Dolnośląskiego nadspodziewanie łatwo i wysoko pokonała bowiem rywalki z Wielkopolski 34:27.

Końcowa klasyfikacja wieluńskiego turnieju piłki ręcznej kobiet w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży ŁÓDZKIE 2021:

1. Dolnośląskie
2. Wielkopolskie
3. Kujawsko-Pomorskie
4. Małopolskie
5. Mazowieckie
6. Warmińsko-Mazurskie
7. Śląskie
8. Lubelskie

Poza medalami, pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Łódzką Federację Sportu gospodarz zawodów z MKSu Wieluń przyznał również wyróżnienia indywidualne, a nagrody ufundowane przez firmę ROLPOL Romuald Polczyk otrzymały:

Kinga Karaś z Wielkopolski – najlepsza bramkarka, Zuzanna Kurlej z Lubelskiego – królowa strzelczyń, zdobywczyni 39 bramek oraz Zuzanna Dydek z Dolnego Śląska – MVP turnieju.

W uroczystości zakończenia wieluńskiej części OOM Łódzkie 2021 udział wzięli między innymi: przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwona Koperska, kierownik biura burmistrza Wielunia Radosław Urbaniak oraz nestor wieluńskiego szczypiorniaka Henryk Bogus.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl