Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYSTARTOWAŁY WAKACJE W KLUBACH WSM [VIDEO]

Po rocznej, pandemicznej przerwie w placówkach kulturalnych WSM znów są wakacje. Będą zajęcia, będą wycieczki, ale oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego, tak aby dzieci i prowadzący zajęcia czuli się bezpiecznie.  A zatem pierwszy tydzień wakacji oprócz gier i zabaw rozpoczął się też od spotkania z policją.

Stróże prawa przekazali dzieciom kilka ważnych informacji o bezpieczeństwie na wakacjach. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się m. in. o czym pamiętać wybierając się nad wodę, gdzie można się kąpać, a czego nie robić na kąpielisku, na co należy zwracać uwagę będąc nad wodą.

Spotkania takie pozwalają także na przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ponadto w trakcie zajęć odbyły się warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Dzieci w grupach ćwiczyły na fantomach. Zapowiadają się zatem bezpieczne wakacje w placówkach WSM.

Co do wycieczek, to pierwszą z nich zaplanowano do malowniczej Mileniówki w Markach położonych między Wieluniem a Praszką. To malownicze  miejsce od lat cieszy się uznaniem wśród uczestników wakacyjnych zajęć w SDK i Klubie Osiedla Kopernika.

Tak było również dwa lata temu, kiedy jeszcze nie było pandemii. Relacja z tegorocznej wyprawy spółdzielczych dzieci do Mileniówki w najbliższy weekend w Wydarzeniach TVK. Będą też inne wakacyjne ciekawostki.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl