Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„GRAWITACJA” NA DWORCU KULTURALNYM W DĄBROWIE [VIDEO]

Na wystawie noszącej tytuł Grawitacja pochodzącego z okolic Wielunia Jarosława Grulkowskiego można obejrzeć około trzydziestu prac malarskich i rysunkowych. To  autorskie spojrzenie artysty na wszechświat, naukę i naturę. Artysta studiował grafikę w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Dyplom otrzymał w pracowni technik miedziorytniczych prof. Andrzeja Basaja oraz pracowni rysunku zawodowego prof. Eugeniusza  Get-Stankiewicza. Od 2009 roku pracuje w macierzystej uczelni, w pracowni malarstwa i rysunku.

Jarosław Grulkowski otrzymywał wielokrotnie stypendia, nagrody i wyróżnienia za swoją twórczość. Niezwykła technika, niepowtarzalne odcienie i kształty przyciągały spojrzenia i stawały się inspiracją dla oglądających.

Oryginalna twórczość artysty jest wspaniałą odskocznią od codzienności. Zwraca również uwagę na dobro, które dostrzega zarówno w sylwetce artysty jak i w jego twórczości.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl