Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z WOTUM ZAUFANIA I ABSOLUTORIUM DLA STAROSTY [VIDEO]

Druga część posiedzenia dotyczyła już w głównej mierze wotum zaufania i przyznania absolutorium zarządowi powiatu za 2020 rok. Najpierw jednak skupiono się na raporcie o stanie powiatu w 2020 roku. W niezbyt długiej dyskusji podkreślono, że powiat za za sobą trudny, covidowy rok, pełen obostrzeń, ale też dodatkowych wydatków choćby na szpital czy oświatę.

Głos w sprawie raportu zabrali również wicestarosta Dziuba i szef Powiatu Marek Kieler. Radni udzielili wotum zaufania zarządowi powiatu jednogłośnie, 18 głosami za. Przyjęli też sprawozdanie finansowe z wykonania budżetu powiatu w minionym roku, także 18 głosami za.

W takiej sytuacji udzielenie absolutorium zarządowi powiatu za 2020 rok było już praktycznie formalnością. I tak się stało. Radni udzielili absolutorium 17 głosami za, przy jednym wstrzymującym się.

Obszerna, bo ponad dwugodzinna relacja z absolutoryjnej sesji Rady Powiatu do zobaczenia w ten wekend w naszym programie w Temacie Tygodnia. Zapraszamy zaraz po kulturze.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl