Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZA DUŻĄ AKTYWNOŚĆ I PIENIĄDZE DLA POWIATU [VIDEO]

Absolutoryjna sesja Rady Powiatu rozpoczęła się od podziękowań. Te popłynęły od zarządu powiatu w kierunku zaproszonego na posiedzenie posła Pawła Rychlika. Podziękowania były za ostatnie aktywności posła w wyniku których powiat wieluński pozyskał m.in. duże dofinansowanie do modernizacji powiatowych dróg, szpitala, także w czasie pandemii, i innych przedsięwzięć.

Radnym nie umknęło także, że dzięki staraniom posła Wieluń będzie miał drugą obwodnicę. Były kwiaty i męski uścisk dłoni. Kwiaty poseł przekazał na ręce radnej PSL Grażyny Ryczyńskiej. W dalszej części sesyjnej dyskusji była też mowa o szpitalu, który z puli rządowej dostanie wkrótce nowoczesny tomograf.

Sprzęt jest, trzeba tylko przygotować pomieszczenie do jego zainstalowania na co potrzebne będą dodatkowe środki dla lecznicy. Na koniec tej części sesji Rady Powiatu poseł, który niedawno zmienił stan cywilny, co także nie umknęło uwadze radnych obiecał, że postara się częściej bywać na posiedzeniach Rady Powiatu.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl