Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

INTENSYWNE SZKOLENIA NA WODZIE I LĄDZIE

Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej z 91 i 92 batalionu lekkiej piechoty szkolili się na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie ze sposobów przemieszczania się przez infrastrukturę miejską, wspinaczki oraz strzelectwa na wodzie i na lądzie.

W ramach dodatkowego szkolenia poligonowego żołnierze doskonalili swoje umiejętności z zakresu czarnej taktyki na Centralnym Ośrodku Zurbanizowanym, dodatkowo przeszli kurs wspinaczki i uczyli się przemieszczania w terenie miejskim.

Ćwiczyli także nad jeziorem Buszno, gdzie załogi łodzi pływających oddawały strzały do celów na wodzie i na brzegu jeziora. Z perspektywy kolejnych dni wykonywanie zadań na poligonie było coraz trudniejsze nie tylko ze względu na intensywny program szkoleniowy, ale też trwający upał czy ulewny deszcz.

Zajęcia rozpoczynały się wcześnie rano i trwały do późnych godzin wieczornych. Zrealizowane zostało strzelanie z pojazdów i płynącej łodzi. To szkolenie wzmocniło cechy psychofizyczne żołnierzy, a poprzez działanie w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych przygotowało ich do realizacji ekstremalnych zadań.

W szkoleniu wzięło udział 51 żołnierzy. Poligon przeznaczony był głównie dla żołnierzy – instruktorów, którzy swoją wiedzę i umiejętności będą przekazywać terytorialsom podczas szkoleń rotacyjnych.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl