Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O EKOLOGICZNYCH INWESTYCJACH NA KONWENCIE GMIN [VIDEO]

Kolejny Konwent Gmin Powiatu Wieluńskiego zorganizowany w podwojach ZS nr 3 im. M. Kopernika dotyczył w głównej mierze przedstawienia oferty współpracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z samorządami powiatu wieluńskiego.Ta współpraca jest coraz ściślejsza a dotyczy m.in. realizacji zadań z zakresu ochrony środowiska w lokalnym otoczeniu. Podczas spotkania omawiano współpracę z funduszem w zakresie realizacji kilku ważnych programów, m.in. Czystego Powietrza.

Coraz więcej samorządów, ale też osób indywidualnych jest zainteresowanych np. fotowoltaiką, przydomowymi oczyszczalniami ścieków, zbiornikami na wodę czy wymianą starego kopciucha. Warto zauważyć, że konwent gmin powiatu wieluńskiego  w ZS nr 3 zorganizowano w dniu ważnego ekologicznego wydarzenia.

Otóż w placówce oddano do użytku nowoczesną, plenerową ekopracownię nazwaną „Zieloną Strefą Kopernika”, która powstała właśnie dzięki finansowemu wsparciu  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Do realizacji tego projektu finansowo dołożyło się również wieluńskie starostwo.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl