Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 W WIELUNIU [VIDEO]

Dziś ruszają w Wieluniu szczepienia przeciw COVID- 19. Ich start potwierdził dla TVK WSM starosta wieluński Marek Kieler. Dwa masowe punkty szczepień w mieście przygotowali wspólnie wieluński szpital, starostwo powiatowe i przychodnia Bomed. Obydwa miejsca są odpowiednio oznaczone z dobrym dojazdem i parkingiem.

Choć szczepienia w Wieluniu odbywają się już praktycznie od początku roku to właśnie teraz nadszedł ten czas w którym znacznie liczniejsza grupa mieszkańców naszego regionu dostanie tę bardzo ważną szczepionkę.

Pierwszy punkt szczepień zlokalizowano w nowj siedzibie warsztatów budowlanych na tyłach ZS nr 1 przy ul. Wojska Polskiego, drugi zaś przy ul Sieradzkiej w budynku tuż obok Zakładu Energetycznego.

Obydwa miejsca ą odpowiednio oznaczone z dobrym dojazdem i parkingiem. Specjalny briefing w szczepionkowej sprawie miał rzecz jasna na celu promocję samych punktów szczepień ale nie tylko.

Warto również wiedzieć jak przygotować się do samego szczepienia, jak być ubranym.  Z kolei wicestarosta wieluński zapowiada, że prawdopodobnie dojdzie również w Wieluniu do masowych szczepień w zakładach pracy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl