Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE WCIELENIA DO ŁÓDZKICH TERYTORIALSÓW [VIDEO]

Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej nieustannie wspierają służbę zdrowia i placówki medyczne, policjantów i wspólnie z nimi monitorują przestrzeganie kwarantanny, pobierają wymazy, transportują cysterny z tlenem medycznym, pomagają w opiece nad pensjonariuszami w domach pomocy społecznej.

Pracują też w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w Strzałkowie a także wydają żywność w punkcie PCK w Łodzi. Od 19 kwietnia Terytorialsi rozpoczęli wsparcie administracyjne i logistyczne powszechnych punktów szczepień w województwie łódzkim.

Każdego dnia w działania w walce z pandemią koronawirusa zaangażowanych jest do 250 terytorialsów i żołnierzy wojsk operacyjnych –  25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa i 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia.

Tymczasem 9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej 20 kwietnia obchodziła swoje święto. Z tej okazji kilka dni później na terenie 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zgierzu bez udziału gości i rodzin żołnierzy odbyła się uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy połączona ze świętem Brygady.

Kolejnych 42 ochotników – mieszkańców województwa łódzkiego, wypowiedziało
słowa roty przysięgi i poszerzyło szeregi terytorialsów. Wśród nowych żołnierzy są studenci i uczniowie, nauczyciele języka polskiego i niemieckiego, rejestratorka medyczna, osoby prowadzące działalność gospodarczą, dziennikarka, kosmetyczka, pracownicy ochrony.

Mają od 18 do 52 lat i jest wśród nich 13 kobiet. Terytorialsi zakończyli szkolenie podstawowe i zaliczyli egzamin końcowy tzn. „pętlę taktyczną”. Po złożeniu przysięgi będą kontynuować 3 – letni cykl szkolenia żołnierzy WOT i realizować swoją misję wsparcia lokalnych społeczności w sytuacjach kryzysowych.

Podczas uroczystości Dowódca terytorialsów wręczył zasłużonym na rzecz 9ŁBOT  żołnierzom odznaki pamiątkowe oraz tytuły honorowe Zasłużony Żołnierz Rzeczpospolitej Polskiej z odznaką tytułu honorowego III stopnia.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl