Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KAMIONOWSKI PLENER W CZASIE PANDEMII [VIDEO]

Wirtualnie a nie jak do tej pory w salach ekspozycyjnych Muzeum Ziemi Wieluńskiej można oglądać wystawę poplenerową „Z biegiem Warty – Kamion 2020”. To pokłosie ubiegłorocznego pleneru malarstwa figuratywnego, który we wrześniu odbywał się w Kamionie.

Wzięło w nim udział 17 artystów z całej Polski, którzy mimo trudnego czasu pandemii, byli w swoim żywiole. Organizatorami ubiegłorocznego pleneru byli: Gmina Wieluń, Muzeum Ziemi Wieluńskiej oraz firma Liedmann Sp. z o.o. – właściciel ośrodka w Kamionie.

Artyści przez lata malowali odchodzącą wieś, dziś przed nimi inne wyzwania artystyczne. Mimo zachodzących zmian w krajobrazie, nad Wartę przyjeżdżają chętnie, a efektami swojej pracy dzielą się każdej wiosny podczas wystaw poplenerowych.

W związku z panującymi obostrzeniami i zamknięciem muzeów dla zwiedzających MZW przygotowało wystawę on-line oraz dwa filmy obrazujące zarówno plener, jak i samą wystawę. Wszystko to można oglądać na stronie internetowej muzeum oraz profilu fb.

Więcej o wystawie oczywiście w ten weekend  w TVK WSM Kulturalnym Temacie Tygodnia. W programie pokażemy również wspomniany w materiale film z XXI Ogólnopolskiego Pleneru Malarstwa Figuratywnego im. J. Dudy-Gracza.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl