Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE PROPOZYCJE OD SDK NA WYSZYŃSKIEGO [VIDEO]

Jednym z wieloletnich zadań realizowanych przez Spółdzielczy Dom Kultury jest obchodzenie Światowego Dnia Ziemi. Tegoroczna praca w zakresie ochrony środowiska, odbywa się w trybie wirtualnym. Dlatego na stronie internetowej placówce, w zakładce: Dzień Ziemi - edukacja, zabawa, konkursy pojawiło się wiele ciekawych propozycji.

Nie zabrakło krzyżówek i rebusów związanych z tematem ekologii. Ponadto przygotowano pomysły na  prace plastyczne związane z tematyką:  recyklingu, segregacji śmieci, czystego powietrza oraz krajobrazu ekologicznego.

Co więcej mini edukacja ekologiczna polega na przybliżeniu milusińskim terminu ekologii poprzez poezję, konkursy, zagadki i zabawy. Jednym z kluczowych poleceń do wykonania jest ślubowanie przyjaciela przyrody.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: www.wsm.wielun.pl w dziale Kluby WSM - Klub Osiedla Wyszyńskiego. Odpowiedzi na zagadki i zdjęcia prac plastycznych można przesyłać do dnia 7.05.2021 r.

Pracownicy placówki zapraszają wszystkie dzieci do udziału we wspólnej zabawie.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl