Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POKONALI U SIEBIE ŁÓDZKĄ ANILANĘ 22:21 [VIDEO]

Bardzo cenne trzy punkty zainkasowali szczypiorniści pierwszoligowego MKSu, którzy w hali WOSiRu pokonali łódzką Anilanę 22:21. Choć przez dłuższą część rywalizacji na prowadzeniu byli gospodarze, tylko dwukrotnie udało im się odskoczyć od łodzian na dystans większy niż dwa gole.

Kwadrans przed końcem mieli nawet cztery bramki przewagi, ale wystarczyła chwila dekoncentracji, by z wyniku 17:13 zrobił się remis 19:19. Na szczęście sześć minut przed końcem trener Grzegorz Garbacz poprosił o czas, co zaowocowało hat-trikiem |Szymona Famulskiego i prowadzeniem MKSu 22:19. Do końca meczu pozostawało wtedy zaledwie półtorej minuty i wiadomo było, że tylko nadzwyczajne okoliczności sprawią, że wielunianie nie zgarną trzech punktów.

I tak się faktycznie stało, choć horroru w końcówce nie zabrakło. Po golu najlepszego wśród łodzian Marcela Kamińskiego i karnym z kapelusza dla gości zrobiło się bowiem 22:21. Na szczęście drugi czas szkoleniowca cztery sekundy przed końcową syreną pozwolił uspokoić emocje i utrzymać korzystny wynik do końcowej syreny.

Dzięki wygranej wielunianie umocnili się na pozycji wicelidera i zrobili milowy krok ku zachowaniu miejsca w pierwszej lidze centralnej, w której w następnym sezonie występować będą po trzy najlepsze drużyny z obecnych grup pierwszej ligi. Nagrodę dla najlepszego w sobotnim spotkaniu zawodnika MKSu otrzymał bramkarz Patryk Jędrzejewski, który po raz pierwszy od dłuższego czasu zagrał wyszedł w wyjściowym składzie i na pewno nie zawiódł.

To jego udane efektowne interwencje i wyprowadzane kontrataki w dużym stopniu przyczyniły się bowiem do jakże cennej wygranej z bezpośrednim rywalem o centralną pierwszą ligę. Według nas na jeszcze większe zasłużył jednak Szymon Famulski, który zdobył jedenaście, czyli dokładnie połowę bramek MKSu.

Zwłaszcza w drugiej połowie oglądaliśmy spektakl jednego aktora. Dość powiedzieć, że z jedenastu trafień MKSu po przerwie Szymon był autorem dziewięciu, a na ostatnich dziesięć bramek gospodarzy ich prawoskrzydłowy zdobył dziewięć. Dzięki wygranej MKS umocnił się na pozycji wicelidera.

Kolejny mecz  wielunianie zagrają 8 maja w Legionowie i jeżeli pokonają tam zajmującego wprawdzie pierwsze miejsce w tabeli, ale prezentującego w rewanżach zdecydowanie gorszą dyspozycję SPR, mogą już sobie zapewnić minimum trzecie miejsce na koniec sezonu.

Z kolei ponownie w hali przy ul. Częstochowskiej wystąpią wielunianie 15 maja, gdy podejmować będą "czerwoną latarnię" grypy C - SMS Płock. Transmisja z tego meczu tradycyjnie na klubowym facebooku MKSu.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl