Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIĘKNE WIDOKI I PRZYRODA INSPIRUJĄ GO DO PRACY [VIDEO]

„Mam wrażenie III” to tytuł wystawy malarskiej Krzysztofa Goclika, którą można oglądać w galerii Powiatowej Biblioteki Publicznej. Ekspozycja jest podsumowaniem 30 – letniej pracy twórczej artysty. Goclik mieszka i pracuje w Bieńcu, niezwykle urokliwej wsi w sąsiedztwie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

To właśnie przyroda i piękne widoki, które ma na wyciągnięcie ręki inspirują go najbardziej. Na wystawie znajdują się głównie obrazy olejne, akrylowe oraz akwarele  malowane  na płótnie i desce w stonowanych barwach.

Malarz stawiał swoje pierwsze artystyczne kroki w Wieluńskim Domu Kultury pod okiem malarki Aliny Sibery. Kolejne techniki i tajemnice sztuki poznawał na plenerach i warsztatach zatytułowanych „Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej” organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim.

Krzysztof Goclik to przede wszystkim twórca pejzaży i malarstwa sakralnego. Jego obrazy zdobią wnętrza kościoła św. Kingi w Krzeczowie oraz  kościoła  w Pątnowie, a ostatni, zatytułowany „Święta Faustyna” można zobaczyć w kaplicy w Bieńcu.

Wernisaż wystawy malarskiej Krzysztofa Goclika z powodu trwającej pandemii odbył się online na fanpage`u Biblioteki Powiatowej.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl