Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZKOLENIE Z BRONIĄ I SZCZEPIENIA TERYTORIALSÓW [VIDEO]

W drugi weekend w 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej odbyło się szkolenie doskonalące dla żołnierzy z użyciem amunicji treningowej. Miało to miejsce w koszarach 91 batalionu lekkiej piechoty w Zgierzu gdzie Terytorialsi szkolili się z zakresu czarnej taktyki.

Dzięki temu żołnierze mieli możliwość zachowania pełnego realizmu szkolenia z wykorzystaniem broni. W ramach zajęć z elementów walki w terenie zurbanizowanym ćwiczono planowanie i sposoby podejścia do budynku, zdobywanie pojedynczych pomieszczeń oraz przemieszczanie się wewnątrz obiektu.

Zajęcia pokazały, jak ważna w tego typu działaniach jest praca zespołowa. Zakres tego szkolenia wpisuje się w charakter działań terytorialsów, których misją jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności. W szkoleniu uczestniczyło ponad 50 Terytorialsów zgierskiego batalionu.

Tymczasem w drugim tygodniu kwietnia rozpoczęły się masowe szczepienia żołnierzy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej przez Wojskową Specjalistyczną Poradnię Lekarską w Łodzi.

W pierwszej kolejności szczepieni są żołnierze biorący udział w działaniach przeciwcovidowych. Do 9 kwietnia pierwszą dawkę szczepienia przyjęło już blisko 250 łódzkich terytorialsów i ta liczba codziennie będzie się zwiększać.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl