Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRÓBOWALI ZNISZCZYĆ WIELKANOCNEGO ZAJĄCA [VIDEO]

Moc pozytywnej energii i pochlebnych opinii wywołały wśród mieszkańców Wielunia piękne dekoracje, które ozdobiły centrum miasta z okazji Wielkanocy. Niestety, kilka dni po świętach okazało się, że skradziono dużą, kolorową pisankę, a inne zostały uszkodzone lub zniszczone.

Ponadto wandale usiłowali zdewastować dekoracyjną figurę stojącą na Placu Legionów. Na szczęście sporych rozmiarów wielkanocny zając wytrzymał atak napastników. Pomimo, że sprawcy z pisanką sami zgłosili się na policję, oboje usłyszeli zarzut kradzieży.

Zgodnie z kodeksem karnym za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Młodzi ludzie nie potrafili wyjaśnić powodów swojego zachowania. Tymczasem świąteczne dekoracje są już w bezpiecznym miejscu.
Z pewnością już wkrótce pojawią w naszym mieście nowe dekoracyjne instalacje, jednak WDK pracuje nad tym, jak nie dopuścić do kolejnych chuligańskich zdarzeń.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl