Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODSUMOWALI ROK PANDEMII KORONAWIRUSA W POWIECIE [VIDEO]

Początek pandemii koronawirsua w Polsce był całkiem łaskawy dla mieszkańców powiatu wieluńskiego. Przez dłuższy czas nasz region był tzw. zieloną wyspą, czyli bez żadnych zakażeń koronawirusem z czego niewątpliwie był zadowolony starosta wieluński Marek Kieler. Sytuacja diametralnie zmieniła się po Wielkanocy 2020.

Zaczęło wtedy przybywać zakażonych mieszkańców, sytuacja z tygodnia na tydzień stawała się coraz bardziej dynamiczna. Nieco później mieliśmy już masowe zakażenia i także ogniska koronawirusa w zakładach pracy.

Najbardziej spektakularnym były masowe zakażenia w Wieltonie co po części przyczyniło się też do tego, że powiat wieluński znalazł się w tzw. czerwonej strefie ze specjalnymi obostrzeniami i zamkniętymi instytucjami.

O Wieluniu i regionie w kontekście zakażeń koronawirsuem w Wieltonie mówiono wtedy w całym kraju. Kolejna sesja Rady Powiatu była zatem okazją do podsumowania pandemicznego roku, który niewątpliwie był dość ciężki. Zarząd powiatu w tym pandemicznym roku robił co mógł, aby zniwelować skutki koronawirusa.

Dodatkowe siły i środki rzucone zostały praktycznie od razu w kierunku wieluńskiego szpitala w którym w minionym roku nie raz dochodziło do masowych zakażeń również medycznego personelu. Także i lokalne media na bieżąco informowały o sytuacji pandemicznej.

TVK WSM niemal każdego tygodnia podawała najświeższe informacje ze szpitala, ale też wieluńskiego Sanepidu. Jak zatem wyglądają statystyki zakażeń na miniony rok. Te informacje przedstawił na sesji wicestarosta Krzysztof Dziuba.

A jak jest teraz? Możemy już podsumować pierwszy kwartał minionego roku. Czy zakażeń jest dużo? To oczywiście pytanie do wieluńskiego Sanepidu.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl