Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BAL KARNAWAŁOWY W MIEJSKIM ŻŁOBKU [VIDEO]

W Żłobku Miejskim w po raz pierwszy odbył się bal karnawałowy. Pląsy przy muzyce okazały się znakomitą zabawą dla dzieci. Tego dnia już od rana w żłobku trwały prace związane z dekorowaniem pomieszczeń specjalnie na bal. W ruch poszły serpentyny, balony, kolorowe girlandy, jak na prawdziwy karnawał przystało.

Niecodzienny wystrój wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Żłobkowe sale zamieniły się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, zwierzątek, księżniczek, policjantów, piratów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

O stroje dla dzieci zadbali rodzice. W przerwach między zabawą a poczęstunkiem dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć, które niewątpliwie będą piękną pamiątką z pierwszego w życiu balu karnawałowego.

Na tą wyjątkową okazję opiekunki również założyły bajkowe stroje i zachęcały dzieci do tańca przy znanej i lubianej muzyce.

Wspólna zabawa na balu karnawałowym przyniosła maluchom wiele radości, co było głównym celem tego wydarzenia. Kolejne tygodnie w żłobku zapowiadają się również pełne wrażeń.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl