Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KAMERALNIE I NA WYGODNYCH KANAPACH [VIDEO]

Sala kameralna w kino-teatrze „Syrena” powstała 3 lata po otwarciu wyremontowanego obiektu. Jednak na całkowite jej wyposażenie trzeba było niestety poczekać. Dla miłośników ambitnych filmów przygotowano 30 wygodnych miejsc, ale ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia sanitarne będzie udostępniona tylko połowa kolorowych sof i foteli.

Część środków na wyposażenie sali WDK pozyskał z projektu „Cyfryzacja i modernizacja kin” od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Dzięki dotacji zakupiono ekran kinowy, projektor filmowy i profesjonalne nagłośnienie.

Pozostałą kwotę przeznaczoną na realizację zadania „Wyposażenie małej sali kinowej” WDK zabezpieczył z własnych zasobów. Podczas oficjalnego otwarcia kameralnej sali nowo mianowany kierownik kina zaprezentował repertuar na najbliższy tydzień.

W wydarzeniu inaugurującym działalność małej sali kinowej wzięli udział również wieluńscy radni, którzy podarowali trzy płyty z filmami doskonale wpisującymi się w przeznaczenie sali kameralnej.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl