Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZCZEPIĄ SIĘ PRZECIW COVID-19 W GMINIE I POWIECIE [VIDEO]

Pomimo trudności z dostarczaniem szczepionek przeciw COVID-19 dla wytypowanych grup wiekowych takowe w dalszym ciągu prowadzone są w regionie. Na terenie powiatu wieluńskiego mamy 15 punktów szczepień. W samym Wieluniu są cztery. To przychodnie Hipokrates, Bomed, Medyk i Zdrowie. Tam szczepieni byli seniorzy. Jak zatem dalej przebiegają szczepienia?

O to pytamy w wieluńskim szpitalu, który zaszczepił już sporą grupę lekarzy, ale też medycznego personelu. SP ZOZ Wieluń jako szpital węzłowy posiada również informacje na temat szczepień nauczycieli klas 1- 3. I o tym rozmawiamy z dyrektorem lecznicy Anną Freus.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że na terenie gminy Wieluń uruchomiony został telefon kontaktowy 797-135-573, dedykowany osobom niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień przeciw COVID – 19. Telefon działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

Transport przeznaczony dla osób:
- posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami,
- mających trudności z dostępem do punktu szczepień (osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Przed umówieniem transportu należy wcześniej zarejestrować się na szczepienie i ustalić  jego termin w odpowiednim Punkcie Szczepień. Informacje na temat szczepień przeciw COVID-19 są dostępne na stronie www.gov.pl/szczepimysie oraz na całodobowej i bezpłatnej infolinii Narodowego Programu Szczepień pod numerem 989.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl