Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NATURA, LEŚNE ZWIERZĘTA I PIĘKNO PRZYRODY [VIDEO]

Nowy sezon wystawienniczy Muzeum Ziemi Wieluńskiej otworzyło wystawą przyrodniczą „Las wokół nas”, która powstała we współpracy z Ośrodkiem Kultury Leśnej w Gołuchowie oraz Nadleśnictwem Wieluń. Na wystawie można zobaczyć mieszkańców okolicznych lasów.

Warto nadmienić, że w lasach Nadleśnictwa Wieluń żyje między innymi ponad 400 jeleni i niespełna 200 dzików. Choć zwierzyny w okolicach nie brakuje, rzadko można przyjrzeć się z bliska chociażby borsukowi czy jeleniowi.

Na wystawie jest taka możliwość. Dermoplasty pochodzą ze zbiorów Ryszarda Kabały oraz Zakonu Sióstr Bernardynek w Wieluniu. Wystawa ma charakter edukacyjny. Informacje o lesie dostępne są na tablicach.

Aby nie psuć leśnej aranżacji ciekawostki o zwierzętach zostały natomiast ukryte w postaci kodów QR. Łatwo je odczytać skanując kod telefonem komórkowym.

Od 1 lutego po prawie dwumiesięcznej przerwie Muzeum Ziemi Wieluńskiej zostało ponownie otwarte dla zwiedzających. Wystawę przyrodniczą można oglądać do 4 kwietnia.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl