Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PYTALI O WAŻNE DLA MIASTA INWESTYCJE [VIDEO]

Początek praktycznie każdej sesji Rady Miejskiej zaczyna się od wielu pytań samorządowców do włodarza miasta. Nie inaczej było i tym  razem. Kilka bieżących i zarazem ważnych spraw to m.in. budowa nowej hali sportowej przy SP nr 5, ale też kompostowania w Rudzie, która caly czas czeka na zintegrowane pozwolenie. Były też pytania o ulicę Popiełuszki.

Chodziło o zmianę organizację ruchu na jednym z odcinków ulicy, ale też budowę ekranów dźwiękowych przy bloku 32. Kwestie te już od dluższego czasu podejmuje radny Rober Kaja. Podejmuje, bo w tych dość ważnych kwestiach w dalszym ciągu sprawy nie idą w oczekiwanym kierunku.

W dalszej części obrad on- line przy informacjach burmistrza z działań pomiędzy sesjami pytano jeszcze o kilka innych spraw m.in. instalację dodatkowego  oświetlenia na os. Bugaj. Sprawa na pozór prosta do załatwienia niestety nie jest taką  do końca. Dlaczego?

Odpowiedź na to pytanie padnie już w obszernej relacji z sesji Rady Miejskiej, która jak zwykle do zobaczenia na zakończenie naszego programu. Zapraszamy zaraz po Kulturalnym Temacie Tygodnia.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl