Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TO JUŻ DRUGIE NOWE AUTO W TYM ROKU [VIDEO]

Tabor Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu powiększył się o nowy radiowóz hyundai tucson, którego zakup sfinansowany został ze środków budżetowych Komendy Głównej Policji, Kosztował ponad 116 tysięcy złotych. Auto będzie wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów z Wydziału Prewencji.

To kolejny pojazd, który trafił do wieluńskiej jednostki w tym roku.

Przypomnijmy, w styczniu 2021 roku dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Wieluniu, Urzędu Miasta i Gminy Wieluń oraz Urzędu Gminy Mokrsko wieluńscy mundurowi otrzymali oznakowaną kię ceed.

Modernizacja floty policyjnej poprawi warunki służby policjantów, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu odnowiła i powiększyła w ostatnim czasie znacznie swój tabor.

W 2020 roku do tutejszej jednostki trafiły trzy nowe radiowozy volkswagen cady oraz dwa pojazdy kia ceed, zakupione ze środków budżetowych Policji. Z kolei w grudniu 2019 roku otrzymaliśmy dwa nowe pojazdy służbowe hyundai w wersji oznakowanej i nieoznakowanej.

Oba zakupione zostały po połowie ze środków władz samorządowych (Starostwa Powiatowego w Wieluniu, Urzędu Miasta i Gminy Wieluń, Urzędu Gminy Czarnożyły, Urzędu Gminy Pątnów) oraz Policji.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl