Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZ STRATY SETA WYGRALI Z LOTNIKIEM [VIDEO]

Nadal niepokonani w hali WOSiR pozostają z kolei siatkarze II-ligowego WKSu Wieluń, którzy tym razem bez straty seta wygrali z Lotnikiem Łęczyca. Wynik 3:0 nie mówi jednak wszystkiego, gdyż w pierwszej partii gospodarze zagrali słabe zawody i w efekcie bronili kilka piłek meczowych. Na szczęście z powodzeniem, a przy drugiej swojej szansie na wygranie seta wykorzystali ją i zwyciężyli w pierwszym odsłonie 29:27.

Ta sytuacja mogła mieć wpływ na dalszy przebieg rywalizacji, gdyż w drugiej i trzeciej partii widzieliśmy po obu stronach całkiem odmienione drużyny. Gospodarze grali coraz lepiej, z kolei przyjezdni myślami pozostawali chyba przy pechowej końcówce pierwszej odsłony.

Z każdą minutą było w nich coraz mniej wiary w odwrócenie losów spotkania i coraz częściej przyczyn niepowodzeń upatrywali w decyzjach sędziowskich. W efekcie przegrali drugiego seta do 21, trzeciego do 17, a cały mecz WKS wygrał 3:0, notując ósme z rzędu zwycięstwo w hali WOSiR.

Graczem spotkania wybrano Tomasza Białka, ale na słowa pochwały zasłużył nominalnie drugi libero, który po raz pierwszy zagrał w Wieluniu całe spotkanie. Po zainkasowaniu trzech punktów wielunianie awansowali na 3 miejsce tabeli grupy trzeciej.

Nadal nie mogą sobie jednak pozwolić na chwilę dekoncentracji, gdyż nawet jedna porażka w dwóch pozostałych do końca rundy zasadniczej meczach, może ich zepchnąć o dwie pozycje, a drużyna z piątego miejsca nie zagra w turniejach finałowych.

Dlatego do superważnego meczu urasta spotkanie w sobotę 6 lutego we Włoszczowie, gdzie jeżeli WKS pokona tamtejszego Hetmana, zrobi milowy krok do pierwszej czwórki.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl