Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODDALI KREW OSTATNI RAZ W 2020 ROKU

W 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej odbyła się kolejna i ostatnia w tym roku akcja krwiodawstwa. W ostatniej donacji wzięło udział 51 żołnierzy, była to największa pod względem liczby krwiodawców akcja w tym roku. Terytorialsi oddali 22,95 litra krwi!

Terytorialsi cyklicznie organizują zbiórki w batalionach i sztabie Brygady, a także włączają się indywidualnie w akcje prowadzone przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Jako honorowi dawcy łódzcy Terytorialsi w ramach operacji „Odporna Wiosna” i „Trwała Odporność” oddali już prawie 180 litrów krwi.

Na prośbę Fundacji Krwinka żołnierze przekazali otrzymane od RCKiK czekolady dla dzieci leczących się na oddziale onkologicznym.

W szeregach 9ŁBOT na czele z dowódcą płk. Pawłem Wiktorowiczem są również ozdrowieńcy, którzy systematycznie oddają osocze, aby pomóc w leczeniu najbardziej chorych osób zarażonych wirusem Covid-19.

Łódzcy Terytorialsi od początku pandemii aktywnie wspierają służby w walce z pandemią koronawirusa. Honorowe krwiodawstwo jest także częścią tych działań.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl