Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MECZ SIATKARZY WKS [VIDEO]

Siatkarze WKSu pozostają niepokonani w hali WOSiR. W drugiej kolejce rundy rewanżowej trzeciej grupy drugiej ligi wielunianie pokonali MOSiR Volley Sieradz 3:1, udanie rewanżując się za porażkę w identycznych rozmiarach w pierwszym meczu obu drużyn rozegranym w październiku w hali rywala.

Sam wynik nie mówi jednak wszystkiego, gdyż przykładowo pierwsza partia rozstrzygnęła się dopiero na przewagi, a wielunianie bronili nawet jednego setbola.
Gdy nieco swobodniej gospodarze zwyciężyli również w drugiej odsłonie, wydawało się, że zapowiadający się na w miarę wyrównany mecz, zakończy się bardzo szybko.

Sieradzanie nie zamierzali jednak odpuszczać i wykorzystując chwilę dekoncentracji podopiecznych Marcina Krysia i Leszka Pałygi pokonali ich 25:21. Na szczęście powiedzenie, że w siatkówce zwycięża ten, kto wygrywa trzeciego seta, tym razem się nie sprawdziło.

W czwartym secie beniaminek z Wielunia od początku przejął inicjatywę i nawet przez moment nie stracił kontroli zarówno nad partią, jak i całym meczem, który wygrał 3:1, inkasując tym samym komplet trzech, niezwykle ważnych, punktów.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl