Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

Zapraszamy do oglądania programu TVK WSM  w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. W Wydarzeniach podsumujemy najważniejsze informacje pierwszej połowy mijającego 2020 roku. W świąteczny weekend będą też dwie premiery: koncert kolęd i koncert papieski PMDKiS. Przypomnimy też „Wieluńską Stajenkę 2020”.

W Kulturalnym Temacie Tygodnia pokażemy koncert kolęd w wykonaniu chóru i Zespół Muzyki Dawnej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu, Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieluniu, Zespołu Wokalnego II LO w Wieluniu oraz Zespołu Wokalno-Instrumentalnego Szkoły Podstawowej w Masłowicach zarejestrowanego bez publiczności oraz zapowiadany już przez nas koncert papieski także PMDKiS.

Z kolei w cyklu z Archiwum TVK przypomnimy Wieluńską Stajenkę- jedną  z najważniejszych sztandarowych imprez SP nr 5. Dziewiąta już edycja wspólnego kolędowania w Stajence odbyła się w kinie „Syrena”  w styczniu tego roku.

Natomiast w pierwszy weekend 2021 roku w Wydarzeniach TVK podsumujemy najważniejsze informacje drugiej połowy 2020 roku: od lipca do grudnia. Będzie też relacja z sesji Rady Miejskiej- posiedzenia on- line z 14 grudnia 2020 roku.

W cyklu z Archiwum TVK pokażemy archiwalny koncert kolęd Chóru i Zespołu Muzyki Dawnej PMDKiS oraz Chóru PSM I Stopnia w Wieluniu, który zorganizowano  kościele Św. Barbary na początku stycznia tego roku.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl