Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZEGRANA SZCZYPIORNISTÓW W HALI WOSIR [VIDEO]

Niestety, nie udało się pierwszoligowym szczypiornistom MKSu zakończyć zwycięstwem rok 2020. W meczu kończącym pierwszą rundę rozgrywek grupy C podopieczni Grzegorza Garbacza ulegli w hali WOSiR AZSowi Uniwersytet Warszawski 24:27, przegrywając do przerwy 12:13. Pierwsza część spotkania przez długi czas nie wskazywała, że gospodarze pozostaną bez punktów.

Wielunianie rozpoczęli bowiem od prowadzenia 3:0 i mimo że goście szybko doprowadzili do wyrównania, chwilę potem było 10:7 i 12:9 dla MKSu. Niestety cztery kolejne bramki akademików sprawiły, że tuż przed przerwą zespół ze stolicy po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie.

W drugiej połowie miejscowi walczyli, ale ich nieskuteczność w ataku oraz doświadczenie obu bramkarzy i kąsających w ofensywie Dawida Szpejny, Rafała Przybyła i Wasylija Titowa sprawiły, że inicjatywę przejęli przyjezdni.

Podopieczni Piotra Obrusiewicza w pewnym momencie prowadzili różnicą nawet pięciu bramek i choć po golach walczącego do końca Jarosława Cepielika gospodarze odrobili nieco straty, to goście zwyciężyli bez emocjonującej końcówki 27:24. Choć porażka nie pozbawiła MKSu pozycji wicelidera, sprawiła, że sobotni rywal zbliżył się w tabeli na jeden punkt, a łódzka Anilana na dwa oczka.

Zważywszy, że w zreformowanej pierwszej lidze w przyszłym sezonie zagrają tylko po 3 najlepsze drużyny z każdej grupy, oznacza to, że wielunianie już powoli będą musieli pożegnać się z myślą o dogonieniu lidera z Legionowa, a bardziej skupić się na obronie pozycji gwarantującej występy na ścisłym zapleczu Superligi.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl