Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIEŃ PIERNIKA W MIEJSKIM ŻŁOBKU [VIDEO]

Cóż to za zapach! Cynamon i goździki. To w Miejskim Żłobku upieczono pierniki! Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dzieci z wszystkich grup żłobkowych obchodziły Święto Piernika. Maluchy w żłobku, podobnie jak przedszkolaki w okresie przedświątecznym zaczynają poznawać tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem.

Najbardziej oczekiwanym przez dzieci momentem było dekorowanie pierniczków.  Polewanie lukrem,  czekoladą, posypywanie  kolorowymi groszkami  - to była największa frajda!

Każde ciasteczko dekorowane wg fantazji dzieci stawało się małym cudeńkiem. Takich świątecznych skarbów i niespodzianek w żłobkowych salach i korytarzach jest naprawdę sporo. Rodzice z radością i wzruszeniem mogą podziwiać pierwsze prace plastyczne swoich dzieci, które chętnie uczestniczą w żłobkowych zajęciach.

Frekwencja w żłobku jest wysoka. Pomimo, że parking przy placówce mały nie jest, to jednak potrzeby są większe, zwłaszcza z samego rana, kiedy rodzice przywożą dzieci do żłobka i szukają miejsca, żeby zaparkować samochód.

Okazuje się, że nowy dodatkowy parking przy żłobku to nie jedyna planowana inwestycja. W niedalekiej przyszłości powstanie w sąsiedztwie placówki również boisko.

Żłobek ma również do dyspozycji salę do zabaw, gdy pogoda nie sprzyja spacerom, pokój dla matki karmiącej oraz pomieszczenie, gdzie można zostawiać wózki dla maluchów. Już po Nowym Roku dzieci ze żłobka wezmą udział w zajęciach z dogoterapii.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl