Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAKAŻONY PERSONEL I LEKARZE, ZAMKNIĘTE ODDZIAŁY [VIDEO]

Koronawirus znów w szerszym wymiarze pojawił się w wieluńskim szpitalu. Zamknięte są dwa oddziały. Tymczasem tzw. specjalny, covidowy oddział cały czas ma pełne obłożenie. O bieżącej sytuacji w szpitalu mówi TVK Wojciech Ordon- wicedyrektor ds. medycznych SP ZOZ w Wieluniu.

Tymczasem wieluński szpital wzbogaci się o nowoczesny, zakupiony ze środków Ministerstwa Zdrowia, separator do pozyskiwania osocza - leku - ratunku życia i zdrowia walczących z koronawirusem.

Inicjatywa stworzenia punktu poboru osocza w Wieluniu wyszła ze strony wicestarosty Krzysztofa Dziuby oraz posła na Sejm RP Pawła Rychlika.

Dzięki temu urządzeniu ozdrowieńcy z powiatu pajęczańskiego, wieruszowskiego, wieluńskiego i części sieradzkiego chcący podzielić się bezcenną cząstką siebie z chorymi na COVID 19 nie będą musieli już jeździć do stacji w Łodzi. Oprócz Wielunia separatory do pozyskiwania osocza znajdują się właśnie w Łodzi, Radomsku i Kutnie.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl