Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SENIORZE! JESZCZE MOŻESZ SIĘ ZASZCZEPIĆ

Gminie Wieluń, jako jednej z niewielu, udało się zakupić ponad 300 szczepionek na grypę dla seniorów powyżej 65. roku życia. Akcję koordynuje Wieluński Dom Kultury, a przeprowadza ją Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bomed w Wieluniu przy ul. Żeromskiego 2. Do tej pory udało się zaszczepić ponad 250 osób, ale pozostało jeszcze około 80 szczepionek.

Przy każdym szczepieniu mogą wystąpić jakieś dyskretne powikłania, tak zwane objawy poszczepienne, natomiast korzyść, jaką uzyskujemy, dlatego, że wytwarzają się przeciwciała przeciw grypie, jest zdecydowanie większa.

Dlatego nie bójmy się szczepić. Każdy senior zostanie zbadany przez lekarza i jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań, zostaną zaszczepieni przeciwko grypie. w dobie pandemii koronawirusa ustrzeżenie się dodatkowych infekcji ma kolosalne znaczenie i zdecydowanie zmniejszy ryzyko ciężkich powikłań, oby, tych schorzeń.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl