Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZMIANY W SZPITALU, ODCHODZI WICEDYREKTOR LECZNICY [VIDEO]

Podczas kolejnej sesji Rady Powiatu w trybie on- line ponownie mówiono o wieluńskim szpitalu. Tym razem głównie w kontekście zmian w zarządczej strukturze SP ZOZ. Z pracy w lecznicy odchodzi wicedyrektor ds. administracyjno- technicznych Adam Stachera.

Adam Stachera przyszedł do wieluńskiego szpitala z Pajęczna niemal dokładnie rok temu, jeszcze za rządów byłego już dyrektora Janusza Atłachowicza. Teraz jego stanowisko ze względu na oszczędności zostanie zlikwidowane.

Tak zdecydowała nowa dyrektor SP ZOZ Anna Freus. Na sesji pytano też o bezpłatną pomoc prawną. Jak i czy w ogóle funkcjonuje ona w czasie pandemii? Dociekała radna Alina Błach.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl