Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚWIĄTECZNE KONKURSY W SDK NA WYSZYŃSKIEGO [VIDEO]

Z okazji Mikołajek w Spółdzielczym Domu Kultury nagrodzono osoby biorące udział w konkursach online, zorganizowanych przez placówkę. Prezenty otrzymały dzieci, które mocno angażowały się w wykonywanie prac plastycznych, a następnie przesyłały zdjęcia swojej twórczości.

Opiekunowie byli pod wrażeniem pomysłowości dzieci, docenili również aktywną współpracę rodziców. Zimowe dekoracje przeniosły zaproszonych gości do mikołajkowej krainy. Milusińscy odebrali prezenty przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że dzieci uwielbiają słodycze. Nie mogło również zabraknąć upominków dydaktycznych. Pracownicy Spółdzielczego Domu Kultury zapraszają do dalszej internetowej współpracy przez internet, bo jak widać może być bardzo owocna.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl