Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BIAŁY MERCEDES DLA OŚRODKA W GROMADZICACH [VIDEO]

Dwa nowe samochody, które już pracują w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Gromadzicach i Zespole Szkół Specjalnych w Wieluniu to wspaniały prezent dla tych placówek od Starostwa Powiatowego w Wieluniu i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Biały, 19-osobowy mercedes trafił do Gromadzic.

To nowoczesne auto przystosowane do przewozu niepełnosprawnych osób. Zakup samochodu został sfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przy wkładzie własnym starostwa.

Nowe auto bez wątpienia bardzo przyda się ośrodkowi w Gromadzicach, który do tej pory dysponował dwoma samochodami. Oczywiście nie zabrakło uroczystego oddania auta do użytku i symbolicznego przecięcia wstęgi na masce mercedesa.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl