Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TWÓRCZE INSPIRACJE ZNANEJ PISARKI [VIDEO]

Spotkanie ze znaną autorką powieści historycznych Joanną Jax, które w Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu odbyło się na początku listopada  w głównej mierze zorganizował Dyskusyjny Klub Książki działający przy miejskiej książnicy. Podczas rozmowy z moderatorką spotkania Iwoną Podeszwą, pisarka opowiedziała o swoich inspiracjach twórczych.

Mówiła też o tym dlaczego pisze powieści historyczne, jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem, jakie książki czyta. W trakcie spotkania nie zabrakło również opowieści o licznych pasjach autorki: podróżach, malowaniu na szkle techniką warstwową, grafice komputerowej.

Joanna Jax przybliżyła słuchaczom jak wygląda jej praca w Fundacji dla Rodaków, której zadaniem jest wspieranie Polaków w Kazachstanie.

Na zakończenie tego literackiego wieczoru wszyscy zainteresowani mogli nabyć książki Joanny Jax wraz z autografem pisarki. Wydarzenie można było obejrzeć na żywo na Facebooku Biblioteki.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl