Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OSTATNIE POŻEGNANIE DARKA SZYMANKA [VIDEO]

Dariusz Szymanek od 11 lat pracował w WDK, był akustykiem, ale też muzykiem. Grał na perkusji w zespole Old Traditional Jazz Band. Każdy, kto miał okazję z nim współpracować na niezliczonych koncertach czy innych wydarzeniach w Wieluniu cenił jego profesjonalizm oraz życzliwe podejście.

Darek zaangażowany był w przegląd zespołów rockowych, zawsze obecny był też na spotkaniach Wieluńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które wspierał swoim wieloletnim doświadczeniem akustycznym.

Pomagał przy realizacji przeglądów teatralnych, poetyckich czy wokalnych odbywających się w WDK. Był również instruktorem zespołu Tadeusza Nic Nie Rusza.

Darek całe serce wkładał w organizację Wieluńskich Spotkań Jazzowych. Zawsze dobierał repertuar koncertów tak, aby utrzymać klimat jazzu tradycyjnego. Był głównym organizatorem, a zarazem uczestnikiem wszystkich koncertów.

W tym roku przygotowywał się do XX lecia Wieluńskich Spotkań Jazzowych, które miały się odbyć 14.11.2020. Niestety nie dane mu było świętować tej rocznicy. Zmarł w wieku 62 lat.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl